Pazar KAPALI

P.tesi - C.tesi : 8.00 - 18.00

Müşteri Hizmetleri

+90 212 843 68 41

Gökevler Cd. / Beylikdüzü / İstanbul

Burç İstanbul - 18 J Blok No:89-97

Karayolu Taşımacılığı

HomeKarayolu Taşımacılığı

Dünya genelinde en yaygın, en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden biri olan Karayolu Taşımacılığı, sunduğu yüksek hizmet anlayışı ve müşterilerine özel uygulamalarıyla daha da tercih edilesi bir hal alıyor. 

Yaygın acente ağı, deneyimli kadrosu ve kalite standartlarına uygun özmal araç filosu ile Avrupa, Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler arasında ithalat ve ihracat yüklemelerinde komple ve parsiyel hizmet sağlayan Ayes Lojistik, Almanya, Hollanda, İtalya, İngiltere, Avusturya, Fransa, Yunanistan, Belçika, Romanya, Macaristan ve Polonya başta olmak üzere tüm Avrupa ve İskandinav ülkelerine haftalık seferlerle “Karayolu Taşımacılığı” hizmeti sunmaktadır.

Euro 6 standartlarında çevre dostu araçlar, günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir ve hizmet sunulan kurumlara, taşımanın her aşamasında izleme imkanı sunar.

Sunulan Hizmetler

Doğacak ihtiyaçlara yönelik tüm taşımacılık operasyonlarını yüksek kalite standartları dahilinde gerçekleştiren Ayes Lojistik’in Karayolu Taşımacılığıyla ilgili verdiği hizmetlerin bazıları şöyledir;

Dahili konteyner taşımacılığı
Proje taşımaları
Kombine Taşımalar
Gabari Dışı Taşımalar
Transit Taşımalar
Askılı Tekstil Ürünleri Taşımaları

Uluslararası Taşımacılık Teklifi Al

Aşağıdaki formu doldurarak hızlıca teklif alabilirsiniz.

    Denizyolu HizmetiHavayolu HizmetiKarayolu Hizmeti