Pazar KAPALI

P.tesi - C.tesi : 8.00 - 18.00

Müşteri Hizmetleri

+90 212 843 68 41

Gökevler Cd. / Beylikdüzü / İstanbul

Burç İstanbul - 18 J Blok No:89-97

İletişim

Homeİletişim

Beylikdüzü Ofis

Gökevler Cd. 2312 Sk.
Burç İstanbul İş Merkezi
18 J Blok Kat:10 No:89-97
Beylikdüzü / İstanbul

Maltepe Ofis

Cevizli Mh. Bağdat Cd.
No:538 Kat:3 No:33
Maltepe / İstanbul

Telefon

+90 212 843 68 41
+90 212 843 68 42

E-Mail

info@ayeslojistik.com

İletişim Formu

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Lojistik konusunda çok sık karşılaştığımız bazı soruları sizin için derledik. İçlerinde sizin sorularınızı cevabı yoksa lütfen bize sorunuz...
  Depo hizmeti veriyor musunuz ?
  Hayır, depolama hizmeti vermiyoruz. Ancak talebiniz doğrultusunda depo hizmeti almanız noktasında çözüm ortağınız oluyoruz.
  Yurtdışı gümrük hizmetiniz var mı ?
  İthalat-ihracat işlemlerinde lojistik hizmeti almak isteyen müşterilerimize gümrük mevzuatı, yasal yükümlülükler ve diğer ilgili yönetmelikler hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirme sağlıyor, talep doğrultusunda yurt dışı gümrük hizmeti verebiliyoruz.
  Lojistik hizmeti satın alırken dikkat edilecek noktalar nelerdir ?
  Lojistik hizmeti tamamen profesyonel kişilerce yapılması gereken ve yardımcı ekipman gerektiren bir hizmettir. Lojistik hizmeti alırken dikkat edilecek noktaların başında, dürüst ve güvenilir bir firmadan hizmet almak geliyor. Lojistik hizmeti alacak kişi ve/veya kurumların tamamen profesyonel ve sigortalı olarak lojistik hizmeti sunan firma ve kurumlardan hizmet almaları, ticaret hedeflerine ulaşmaları noktasında çok önemli bir husustur.
  Yükümün yolda kaybolması veya zarar görmesi durumunda ne olacak ?
  Lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile yüklerinizi uygun araç türlerini ve ekipmanları kullanarak taşıyoruz. Bütün gönderileriniz Nakliyat Aracılığı Sorumluluk Sigortası ile taşındığından dolayı yükünüzün hasar görmesi veya kayıp çalıntı vb. durumlarda bu hasar Nakliyat Aracılığı Sorumluluk Sigortası kapsamında karşılanmaktadır. Ayes Lojistik olarak bu süreçte herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için elimizden gelen tüm desteği sunuyoruz.