Pazar KAPALI

P.tesi - C.tesi : 8.00 - 18.00

Müşteri Hizmetleri

+90 212 843 68 41

Gökevler Cd. / Beylikdüzü / İstanbul

Burç İstanbul - 18 J Blok No:89-97

Denizyolu Taşımacılığı

HomeDenizyolu Taşımacılığı

Deniz taşımacılığı operasyonlarınızın her aşamasında verdiğimiz katma değerli hizmetler hayatınızı kolaylaştıracak. Profesyonel iş etiğimizle, kurulduğumuz günden bu yana istikrarlı büyüme stratejisiyle küresel konteyner taşımacılığında köklü bir ağ kurduk. Bu sayede en yoğun ticaret hatlarında güvenli ve zamanında ulaşımı garanti edebiliyoruz.

AYES; geniş liman ağı ve uzman kadrosu sayesinde deniz yolu taşımacılığı operasyonlarınızda; yükleriniz nakliye konteynırlarından limanlara varıncaya kadar tüm yükleme, boşaltma ve gümrükleme hizmetlerini sizin için organize eder.

AYES; Türkiye’de başta İstanbul, Izmit, Tekirdağ olmak üzere Gemlik, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun, İskenderun ve Trabzon limanları ile birlikte, dünyanın tüm limanlarından, deneyimli personelimizle konteyner taşımacılığı alanında müşterilerimize katma değerli hizmetler sunuyor.

Sunulan Hizmetler

Dünya Forwarderlar Birliği FIATA ve UTIKAD üyeliklerimizle başarılı lojistik çözümlere imza atan firmamız, Denizyolu taşımacılığının gerektirdiği tüm hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır.

FCL & LCL Yükleme
Limandan limana teslim
Kapıdan kapıya teslim
Intermodal taşımacılık
Ağır tonaj taşımacılığı
Proje taşımacılığı

Uluslararası Taşımacılık Teklifi Al

Aşağıdaki formu doldurarak hızlıca teklif alabilirsiniz.

    Denizyolu HizmetiHavayolu HizmetiKarayolu Hizmeti